Ostutingimused

E-poe kasutustingimused

1. Tellimistingimused

1.1 Müügitingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.gospa.ee (edaspidi GOSPA e-pood) omaniku Gospa OÜ (edaspidi GOSPA) vahel GOSPA e-poe vahendusel toodete ja teenuste ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad GOSPA e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2. Hinnainfo

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.

2.2 Hinnale võib lisanduda kohaletoimetamise tasu vastavalt tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisile.

3. Maksetingimused

3.1 Kliendi poolt e-poe vahendusel ostetud toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

3.2 Broneerimise keskkonnas ja e-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena. Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:

  • Eesti: Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV ja Krediidipank
  • Läti: Swedbank, SEB, Citadele ja Nordea
  • Leedu: SEB ja Nordea
  • Soome: Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki ja Handelsbanken

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

4. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

4.1 GOSPA e-poest kinkekaartide ostu puhul ei kuulu kinkekaardid annulleerimisele/tagastamisele ja tasutud summa Kliendile tagasi maksmisele. Kinkekaartidel on unikaalne tootekood ja need toimivad koheselt peale ostu sooritamist maksevahendina.

4.2  Kinkekaartide kehtivus on 6 kuud alates ostukuupäevast. Kehtivusaja ületamisel muutub kinkekaart kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.

5. Konfidentsiaalsus

5.1 E-poes tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.  GOSPA ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta.

6. Muu

6.1 Kliendi ja GOSPA vahel e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed

Gospa OÜ
Registrikood: 11658797
KMKR nr: EE101305727
Aadress: Tori 2, Kuressaare, 93810, Saare maakond
A/a number: EE533300333485900007
Panga nimi: Danske Bank
SWIFT/BIC code: FOREEE2X
Telefon: +372 455 0000
E-post: info@gospa.ee
Koduleht: www.gospa.ee